חוות פיליפ שבדרום הארץ הינה מקום מושלם לקחת את הילדים לבילוי משפחתי בתחום הספורט האתגרי.

כיום הגילאים אשר מפיקים הנאה ומביעים עניין בתחום הספורט המוטורי הולכים ונהים יותר ויותר צעירים. אם בעבר היינו רואים בעיקר גברים בגילאי ה20, שכן לפני כ-5  שנים היינו רואים בני נוער והיום אנחנו רואים ילדים קטנים מגילאי 5 ומעלה מביעים עניין רב בספורט המוטורי לרבות טרקטורונים חשמליים לילדים 48 וולט או דומים.

טרטקטורון חשמלי לילדים 48 וולט הוא כלי שבהחלט יכול להיות מותאם גיל ומתאים כל עוד השימוש נעשה בתנאים מפוקחים ומבוקרים וזה בדיוק הדגש ששמים בחוות פיליפ שבדרום. הכלים עוברים את כל הבדיקות והטיפולים הנדרשים ואף מעבר לכך. המדריכים והצוות במקום הינם צוות מיוחד ואחראי אשר מותאם לפקח על נהיגה ונסיעה של ילדים בכלים הללו.

לסיכום – יצירת קשר -

כדי ליצור קשר עם חוות פיליפ שבדרום תוכלו לחייג לטלפון שמספרו 050-9693187 ולקבל מידע נוסף אודות כלים כמו טרקטורון חשמלי לילדים 48 v ומוצרים נוספים שנעשה בהם שימוש בחווה. נציגי החווה ישמחו לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה כדי שגם אתם וילדיכם תוכלו להנות מבילוי משפחתי ומהנה ביום שכולו ספורט מוטורי. התקשרו עוד היום ותגיעו גם אתם להעניק לילדיכם הפתעה – נסיעה על טרקטורונים חשמליים לילדים 48 v  - כבר בשבת הקרובה.