טרקטורונים חשמליים לילדים – סוגים והבדלים –

כיום אנחנו רואים כי הספורט המוטורי תופס תאוצה לא רק בקרב צעירים ובני נוער גם בקרב ילדים קטנים ואפילו בגיל הרך. עוד ועוד ילדים מבקשים להשתתף באטרקציות של טרקטורונים לילדים ואפילו מבקשים מההורים לרכוש להם כלים כאלה ואחרים לבית. אז כמובן כי חשוב לשים לב לכמה פרטמטרים כאשר אנחנו רוצים לקחת את הילדים לאטרקציות מהסוג הזה או לרכוש טרקטורון חשמלי לביתנו.

אנחנו צריכים להתאים בין גודל הכלי לבין גיל הילד ובנוסף להבין על איזה וולט מדובר – עד כמה לילד שלנו תהיה שליטה על הכלי בהתאם לגודלו ולגילו.

יש טרקטורון של 28 וולט ויש טרקטורון חשמלי 36 וולט וכמובן ההבדלים ביניהם משמעותיים. כדאי להיוועץ עם איש מקצוע בתחום על מנת להבין מה הדבר הנכון לרכוש או לתת לילד להשתתף בו.

במרכבות חוות פיליפ יש חוויה מושלמת לילדים בתחום הספורט המוטורי וצוות החווה יודע להתאים באופן מושלם טרקטורון 36 וולט או כל וולט אחר על פי גיל וגודל הילד. יש תנאים מחמירים לנסיעה על הכלים הללו ואין ספק כי במרכבות חוות פיליפ אשר בדרום (הנגב הצפוני) יש עמידה ומעבר לכך בכל התקנים והכללים.

בחווה תוכלו למצוא חוויות נוספות מעבר לנסיעה על טרקטורון חשמלי 36v כמו רכיבה על חמורים, נסיעה על כלים חשמליים שונים מותאמי גיל, ועוד.

לסיכום –

נסיעה על טרקטורון חשמלי לילדים 36V היא חווה מעצימה ומיוחדת לילד כאשר מתקיימתם בתנאים המתאימים. אין  ספק כי טיול אל חוות פיליפ שבדרום תוכל להיות הנאה משפחתית וליצור יום קסום עבור כל המשתתפים. למידע נוסף חייגו לטלפון שמספרו 050-9693187 ותוכלו לברר ולקבל תשובות על כל דבר שתחפצו.