ספורט מוטורי לילדים – בעד או נגד?

כמובן כי הספורט המוטורי היום יכול להיות מושמץ על ידי חלק מהאוכלוסייה ומהולל על ידי חלקה השני. חשוב להבין את התחום והענף הזה לעומק על מנת לשפוט ולהחליט בשאלה –

האם כדאי לאפשר לילדינו ליטול חלק בענף הספורט המוטורי בארץ?

אז כמו כל דבר אחר בחיים, שימוש בכלים, מוצרים, פעילויות והפעלות יכול לפעול לטובה ובצורה בטוחה רק תוך הקפדה על תנאים מסוימים. גם לשלוח ילד/ה לחוג בלט יכול להיגרם בכי רע במידה וההפעלה מתבצעת שלא על ידי מקצוענים ובתנאים המתאימים.

הספורט המוטורי במרכבות חוות פיליפ שבדרום מתקיים בתוך פארק מוטורי משפחתי ונעים. החווה עצמה משמשת גם כחווה להצלת חמורים וכלבים ומבצעת בכך עבודת קודש. מעבר לכך, קיימת החמרה גדולה על תנאי הפיקוח והבקרה של טרקטורונים חשמליים לילדים הקיימים בפארק בין אם בבדיקות טכניות, צוות מיומן ואחראי אשר מפקח על התהליכים, כמות תקן של אנשי צוות ומדריכים על כמות המשתתפים ועוד. בנוסף יש החמרה על גילאי הילדים העולים על טרקטורון שטח לילדים והתאמה אל המסלולים המוצעים להם והאם יהיו עם או בלי נהג. יש גילאים שיכולים לבצע נהיגה עצמית בשטח עם טרקטורון חשמלי לילדים וזאת כמובן לאחר הדרכה ופיקוח צמודים. טרקטורון לילדים חשמלי או לא הוא כלי שחשוב לדעת כיצד לטפל בו ולפקח על ילדים אשר עולים עליו. אין ספק כי במרכבות חוות פיליפ בדרום מבינים את החשיבות של הדברים וחרטו על דגלם לספק חוויה בטיחותית ומהנה לכולם.

לסיכום, במרכבות חוות פיליפ אשר בנגב הצפוני תמצאו פארק מוטורי משפחתי אשר מספק אטרקציות כמו טרקטורונים לילדים בבטיחות והנאה מקסימליים. לבירורים נוספים תוכלו לחייג למספר - 050-9693187.