ימי כיף לקבוצות וועדי עובדים

 

בחווה אנו מארגנים חבילות לחברות, וועדי עובדים ואירגונים.
חבילות התיור כוללות קבלת פנים, פעילות תוכן, סדנאות ניהול, אטרקציות והרצאות מורשת.
לכל לקוח נבנית החבילה המתאימה לו, למסגרת הזמן אותה הוא רוצה למצות בחווה, לאופי הקבוצה ולתקציבה.

יתרונותינו:

 

מיקום מעולה - על אם הדרך, שעה מהמרכז.
נופים פתוחים ושלווים.
אטרקציות יחודיות: טיולי כרכרות, מגדל אומגה קבוע, מגרש לחימה לפיינטבול בשטח, חץ וקשת ועוד...
הפקה אמינה מקצועית ואחראית של האירוע.
מגוון רחב של חבילות המתאימות לכל אירוע- ירידה דרומה לאילת וים המלח, ימי הולדת מיוחדים, בר/בת מצווה.

בין לקוחותינו:

 

אינטל ישראל • אפלייד מטיראלס • חברת החשמל • קו נפט אילת אשקלון • נתיבי גז לישראל • רשות הדואר • טללים חוויות חינוכיות • אלו"ט • איל"ן • כפר רפאל • ועוד עשרות...

ועדי עובדים

הפעילויות בחווה מתאימות ביותר לוועדי עובדים המבקשים לבקר בחווה בדרך לנופש (ים המלח/אילת/נגב מערבי) או לחלופין לבלות יום שלם בחווה שכולו חוויות וגיוון


מדריכי טיולים

החווה מציעה למדריכי הטיולים והקבוצות מקום עצירה שונה, מהנה, כפרי, המאפשר לקבוצה ליהנות משירותים נקיים (4 תאים) ומדוכן החווה על שלל מוצריו.


פעילות כיף
אז אילו פעילות כיף מחכות לכם בחוות פיליפ? משחקי פיינטבול, נסיעת שטח ברכבי תומקאר, הרצאות מרתקות, טיול בכרכרות חמורים ועוד..

סדנאות גיבוש לעובדים

מגוון סדנאות גיבוש לעובדים אצלנו בחוות פיליפ


ארגון ימי כיף

ארגון ימי כיף עבור העובדים שלכם יאפשר להם ליהנות מזמן רגוע ושליו עם פעילויות מהנות, תוך כדי חיזוק יחסיהם עם עמיתיהם לעבודה. אנו בחוות פיליפ נוכל לעזור לכם בארגון יום כיף לעובדים שלכם.


רעיונות לימי כיף לעובדים

אם אתם מחפשים רעיונות לימי כיף לעובדים שלא רק יסתכמו בכיף וצחוקים, אנחנו ממליצים שתפלפלו את האירוע שלכם במספר פעילויות אתגריות. בדרך זו אתם יכולים להעניק..


רעיונות למשחקי גיבוש

משחקי גיבוש מהווים דרך נהדרת לקחת קבוצה אקראית של אנשים שאינם מכירים ולעצב אותה לכדי קבוצה מלוכדת. אז אם אתם מחפשים רעיונות למשחקי גיבוש שיעזרו לכם לשבור את הקרח וליצור אווירה נעימה יותר בין אנשים שאינם מכירים עדיין, להלן כמה דוגמאות שיעזרו לכם לגבש קבוצה בקלות ובהנאה.


גיבוש קבוצתי

כל בעל עסק מצליח יודע עד כמה חשוב שהעובדים שלו יהיו מלוכדים ומגובשים. עסקים שהעובדים שלהם רק באים לעבודה ואינם טורחים לתקשר עם עמיתיהם לעבודה נהנים פחות מיום העבודה שלהם, וכתוצאה מכך הם עושים את עבודתם בצורה פחות יעילה. יום גיבוש קבוצתי יאפשר לכם להביא את העובדים שלכם למצב שבו הם עובדים יחדיו מתוך שיתוף פעולה הדוק, תוך כדי פיתוח דפוסי תקשורת חיוביים ויעילים, וכך אתם למעשה תוכלו לשפר במידה ניכרת את תפקודו הכללי של העסק שלכם.


ימי גיבוש לחברות - ימי גיבוש לעובדים

חוות פיליפ מציעה ימי גיבוש חווייתיים לחברות ולעובדים. הפעילויות מגוונות ומציעות מגוון אטרקציות, הרצאות, טיולים ועוד.  יום גיבוש לחברות הוא הזדמנות מצוינת לאפשר לעובדים שלכם להכיר אחד את השני מקרוב יותר. יחד עם זאת, חשוב להקפיד לעשות זאת תוך כדי פעילויות קלילות ומהנות. 


יום כיף לעובדים

מלאכת התכנון של יום כיף לעובדים איננה פשוטה. יש לא מעט דברים שצריך להכין ולתכנן כדי להעניק לעובדים שלכם את ההזדמנות ליהנות באמת ולהירגע משגרת העבודה המלחיצה לעתים. על מנת שתוכלו לארגן את יום הכיף על הצד הטוב ביותר, אנחנו ממליצים שתקראו את הטיפים שלפניכם.


יום כיף לקבוצות

בדרך כלל ישנה הפרדה בין יום גיבוש ליום כיף. בעוד שהראשון אמור ללכד את השורות, השני אמור להעניק לחברי הקבוצה הזדמנות להירגע וליהנות. אך מי אמר שאי אפשר לשלב בין השניים? המשיכו לקרוא ותלמדו כיצד תוכלו לתכנן יום כיף לקבוצות מלא בפעילויות מגבשות.